Jdi na obsah Jdi na menu
 


Restaurace na Křižovatce, KOVÁŘOV

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Typ:
Restaurace a penzion

Otevírací doba:
---
 
Adresa:
Kovářov 30,
398 55 Kovářov
 
Najdi na mapě: 

 

Mapa

 

MÉ HODNOCENÍ
Datum návštěvy: Léto 2013
Objednané jídlo: Smažený sýr, hranolky, tatarka
Objednané pití: Točená kofola
Celková známka: 4
 

Interiér: 

Interiér je asi to jediné, s čím se může tato restaurace chlubit. Jedná se o celkově nový penzion, který je laďen do přírodních barev. Je zde i zahrádka, která je sice hned u silnice, ale jelikož se jedná o malou ves, provoz zde není tak velký. Pro děti je zde trampolína.

Obsluha: 5

S obsluhou to bylo ten den opravdu tak hrozné. Slečna, která nás obsluhovala (nutno podotknout, že ji díky jejímu nevýraznému hlasu bylo špatně rozumět) zapomněla na objednaný nápoj a po opětovném připomenutí si dala tedy pěkně na čas, aby ho přinesla. Bohužel na ní šlo vidět, že k této práci nemá vůbec žádný vztah a jen vidina peněz ji přivedla do tohoto odvětví zaměstnání.

WC: -

Jídlo: 3

Nepěkné velké hranolky, které byly některé dokonce tak tvrdé (dlouho v oleji hold), že se nedaly jíst. Ano to se dá odpustit, ale já neodpouštím to, že se na zákaznících šetří na zeleninové obloze. Tady ani ťuk. Tohle mi nedělejte!

Pití: 2

Kofola až na to, že obsahovala nějak málo bublinek, byla dobrá.

Něco navíc?

Vyzdvihla bych, že zde mají neuvěřitelně dobrou a hlavně levnou točenou zmrzlinu, každý den jinou příchuť. Normální velikost zde stojí 10,- a nejedná se o žádnou zmrzlinu plnou ledu, ale pěkně krémovou vanilku s měnící se druhou chutí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Kontakt

Marťan Álien Had
19 let
Studentka VŠ

Martanecek@seznam.cz

Mail listStatistiky

Online: 1
Celkem: 7104
Měsíc: 79
Den: 3